Komunikaty

Koło Plastyczne - podział na grupy

Data umieszczenia:

KOŁO PLASTYCZNE 2018/2019 – PODZIAŁ NA GRUPY
Zajęcia rozpoczynamy od 4 września, opłata za zajęcia 60 zł/miesiąc

WTOREK, godz. 15.00 – 16.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Sikora Nikola
2. Barańska Karolina
3. Zastawna Gabriela
4. Wasiak Joanna
5. Wielgolewska Zofia
6. Wielgolewska Natalia
7. Bryk Michalina
8. Bonicka Helena
9. Skierkowska Maja
10.Dubniak Julia
11. Pobudkiewicz Nikola
12.Lusa Nikola

WTOREK, godz. 16.15 – 17.15 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Błachnio Magdalena
2. Błachnio Michał
3. Ciuraj Mateusz
4. Genov Lena
5. Godlewska Nina
6. Jankowska Katarzyna
7. Krawczyk Wiktoria
8. Pietruszka Gabriela
9. Pyśk Jan
10. Rakowiecka Natalia
11. Wasilewska Zuzanna
12. Wolf Weronika
13. Ziółkowska Aleksandra

ŚRODA, godz. 15.00-16.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Garbarczyk Karolina
2. Groszkowski Olaf
3. Książek Hanna
4. Gałązka Lena
5. Płomińska Oliwia
6. Zawadzka Michalina
7. Zawadzka Laura
8. Rozenek Antonina
9. Poleska Zuzanna
10. Skoczylas Michał
11. Szczesna Alicja
12. Dziubłowska Łucja

ŚRODA, godz. 16.15-17.15 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Wachowiak Oliwia
2. Filipkowska Maria
3. Potęga Dominika
4. Jóźwiak Izabela
5. Reniewicz Marianna
6. Tchórzewski Józef
7. Karp Gabriela
8. Kowalski Filip
9. Toczko Agata
10. Derlatka Bartłomiej
11. Pawełko Aleksandra

ŚRODA, godz. 17.30-19.30 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Ochmańska Julia
2. Jakubczak Wiktoria
3. Dziedzic Zuzanna
4. Obrębska Patrycja
5. Derlicka Jagna
6. Łaska Aleksandra
7. Radziewicz Lena
8. Bryczyńska Weronika
9. Babis Zofia
10. Hyrycz Wiktoria
11. Polak Dominika
12. Gawur Maria

CZWARTEK, godz. 16.00 – 17.30 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Bielecka Julia
2. Deluga Alicja
3. Depta Malwina
4. Elward Anna
5. Gajc Sandra
6. Gospoś Marika
7. Konopińska Marta
8. Kowalik Gabriela
9. Kujanek Aleksander
10. Mróz Amelia
11. Waniowski Piotr

CZWARTEK, godz. 17.45 – 19.15 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Andrzejewska Amelia
2. Dzierżanowski Wojciech
3. Galanty Natalia
4. Jankowska Olga
5. Kosturska Natalia
6. Kucińska Amelia
7. Obuchowski Cyprian
8. Rutka Aleksandra
9. Więcki Jakub
10. Więcek Adrian
11. Zabielska Magdalena
12. Ziółkowska Wiktoria

PIĄTEK, godz. 16.00 – 17.00 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Bil Aleksandra
2. Bulik Nikola
3. Bulik Kinga
4. Gajda Michalina
5. Kanownik Alicja
6. Kołodziejska Zofia
7. Laskowska Malwina
8. Maciejewska Gabriela
9. Mikołajczyk Gabriela
10. Ogrodowczyk Antonina
11. Owsiejko Gabriela
12. Rucińska Alicja

PIĄTEK, godz. 17.30 – 19.30 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Dymecka Sylwia
2. Gajc Julia
3. Jagielska Nikola
4. Jarosz Maria
5. Khrypun Anastasiia
6. Korpikiewicz Zuzanna
7. Mróz Maja
8. Mróz Nikola
9. Pieniążek Maja
10. Pułaska Karolina
11. Reluga Aurelia

SOBOTA, godz. 9.00-11.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Wielgolaska Karolina
2. Kwiatkowska Karolina
3. Stysiak Zofia
4. Kamiński Amadeusz
5. Urbanowska Zuzanna
6. Falba Liliana
7. Kania Julia
8. Wyszyńska Maja
9. Filipowicz Matylda
10. Dubniak Natalia
11. Paluch Izabela

SOBOTA, godz. 11.00-13.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Kulesza Aleksandra
2. Frąckiewicz Zuzanna
3. Gierek Wikoria
4. Rozborska Alicja
5. Siuchno Kalina
6. Kwiatkowska Aleksandra
7. Trociewicz Alicja
8. Kurpiewska Jagoda
9. Zawadzka Maja
10. Stysiak Aleksandra
11. Piaścińska Julia
12. Gudanis Julia

SOBOTA, godz. 13.00-15.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Szymańczuk Jowita
2. Orlińska Alicja
3. Lewandowska Patrycja
4. Sobotka Natalia
5. Gigoń Szymon
6. Iwańska Julia
7. Wyszyńska Nikola
8. Rogalska Natalia
9. Dąbrowska Zuzanna
10. Szapkiewicz Oliwia
11. Cholewińska Zuzanna
12.Kuczyńska Martyna

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wyszkow.pl/

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych



© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14