Komunikaty

Koło Plastyczne - podział na grupy

Data umieszczenia:

KOŁO PLASTYCZNE 2019/2020 – PODZIAŁ NA GRUPY
Zajęcia rozpoczynamy od 3 września, opłata za zajęcia 60 zł/miesiąc

WTOREK, godz. 15.00 – 16.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Blanka Pałaszewska
2. Zofia Wielgolewska
3. Natalia Wielgolewska
4. Helena Bonicka
5. Michalina Bryk
6. Alicja Stokarska
7. Maja Burakowska
8. Zuzanna Ryszawa
9. Matylda Piotrowicz
10. Anastazja Gąsiorowska
11. Nikodem Paprocki

WTOREK, godz. 16.15 – 17.15 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Błachnio Magdalena
2. Błachnio Michał
3. Ciuraj Mateusz
4. Genov Lena
5. Godlewska Nina
6. Mielczarczyk Rozalia
7. Mikołajczyk Gabriela
8. Pietruszka Gabriela
9. Pyśk Jan
10. Rakowiecka Natalia
11. Sobczak Alicja
12. Wolf Weronika

ŚRODA, godz. 15.00-16.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Agata Toczko
2. Antonina Rozenek
3. Hanna Książek
4. Michalina Zawadzka
5. Łucja Dziubłowska
6. Oliwia Płominska
7. Alicja Szczesna
8. Olaf Groszkowski
9. Zuzanna Poleska
10. Malwina Laskowska
11. Aleksandra Wiśniewska
12. Laura Zawadzka

ŚRODA, godz. 16.15-17.15 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Józef Tchórzewski
2. Lena Gałązka
3. Maria Filipkowka
4. Filip Kowalski
5. Katarzyna Matusik
6. Maja Bieżuńska
7. Gabriela Karp
8. Izabela Jóźwiak
9. Maria Perzanowska
10. Nikola Chachulska
11. Joanna Kuchta
12. Julia Dubniak

ŚRODA, godz. 17.30-19.30 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Zofia Babis
2. Weronika Bryczyńska
3. Wiktoria Jakubczak
4. Patrycja Obrębska
5. Zuzanna Dziedzic
6. Julia Ochmańska
7. Aleksandra Łaska
8. Dominika Polak
9. Katarzyna Groszkowska
10. Jakub Więcki

CZWARTEK, godz. 16.00 – 17.00 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Biernacka Michalina
2. Błachnio Małgorzata
3. Gawrońska Aleksandra
4. Godleś Julia
5. Gołaszewska Izabela
6. Górska Anna
7. Kowalczyk Urszula
8. Rzemek Nadia
9. Rucińska Lena
10. Śniadała Martyna
11. Ziętara Lena
12. Ziółkowska Aleksandra

CZWARTEK, godz. 17.30 – 19.00 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Andrzejewska Amelia
2. Dzierżanowski Wojciech
3. Depta Malwina
4. Gajc Sandra
5. Gospoś Marika
6. Grzywacz Amelia
7. Konopińska Marta
8. Kowalik Gabriela
9. Kujanek Aleksander
10. Waniowski Piotr
11. Rutka Aleksandra
12. Filip McMonagle

PIĄTEK, godz. 16.00 – 17.00 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Bil Aleksandra
2. Czajka Klara
3. Gajda Michalina
4. Kowalczyk Antonina
5. Kanownik Alicja
6. Kołodziejska Zofia
7. Maciejewska Gabriela
8. Mielczarczyk Anna
9. Ogrodowczyk Antonina
10. Owsiejko Gabriela
11. Rucińska Alicja
12. Waśniewska Zuzanna

PIĄTEK, godz. 17.30 – 19.30 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Bielecka Julia
2. Dymecka Sylwia
3. Elward Anna
4. Jagielska Nikola
5. Jarosz Maria
6. Korpikiewicz Zuzanna
7. Kucińska Amelia
8. Mróz Maja
9. Mróz Nikola
10. Pieniążek Maja
11. Pułaska Karolina

SOBOTA, godz. 9.00-11.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Liliana Falba
2. Natalia Dubniak
3. Zuzanna Urbanowska
4. Zofia Stysiak
5. Weronika Rolka
6. Karolina Kwiatkowska
7. Aleksandra Sadowska
8. Alicja Dłużniewska
9. Amadeusz Kamiński
10. Karolina Wielgolaska
11. Matylda Filipowicz
12. Antonina Dąbrowska

SOBOTA, godz. 11.00-13.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Alicja Trociewicz
2. Aleksandra Stysiak
3. Aleksandra Kulesza
4. Zuzanna Frąckiewicz
5. Aleksandra Kwiatkowska
6. Wiktoria Gierek
7. Julia Gudanis
8. Alicja Rozborska


SOBOTA, godz. 13.00-15.00 (instruktor: Joanna Krajewska)

1. Oliwia Szapkiewicz
2. Zuzanna Dąbrowska
3. Natalia Dąbrowska
4. Natalia Rogulska
5. Julia Iwańska
6. Jan Książek
7. Martyna Kuczyńska
8. Patrycja Lewandowska
9. Adrian Badurek
10. Zuzanna Cholewińska
11. Kornelia Żmijewska

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wyszkow.pl/

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych



© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14