Komunikaty

Koło Plastyczne - podział na grupy

Data umieszczenia:

KOŁO PLASTYCZNE 2017/2018 – PODZIAŁ NA GRUPY
Zajęcia rozpoczynamy od 5 września, opłata za zajęcia 60 zł/miesiąc

WTOREK, godz. 16.00 – 17.00 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Błachnio Magdalena
2. Błachnio Michał
3. Bulik Nikola
4. Bulik Kinga
5. Genov Lena
6. Godlewska Nina
7. Gospoś Marika
8. Maciejewska Gabriela
9. Mikołajczyk Gabriela
10. Rakowiecka Natalia
11. Sitek Karolina
12. Wolf Weronika

ŚRODA, godz. 15.00-16.00 (instruktor: Joanna Paprocka)

1. Szczesna Alicja
2. Gałązka Lena
3. Książek Hanna
4. Zawadzka Michalina
5. Garbarczyk Karolina
6. Godłoza Nadia
7. Soliwoda Kinga
8. Rozenek Antonina
9. Poleska Zuzanna
10. Zawadzka Laura
11. Płomińska Oliwia
12. Groszkowski Olaf

ŚRODA, godz. 16.15-17.15 (instruktor: Joanna Paprocka)

1. Kaczmarska Nela
2. Korczakowska Aleksandra
3. Derlatka Bartłomiej
4. Karp Gabriela
5. Stokarska Ewa
6. Potęga Dominika
7. Jóźwiak Izabela
8. Kowalski Filip
9. Tchórzewski Józef
10. Wojciechowska Wiktoria
11. Kwiatkowska
12. Ciskowska Zofia

ŚRODA, godz. 17.30-19.30 (instruktor: Joanna Paprocka)

1. Radziewicz Lena
2. Idzkiewicz Agata
3. Łaska Aleksandra
4. Babis Zofia
5. Bryczyńska Weronika
6. Gawur Maria
7. Polak Dominika
8. Hyrycz Wiktoria
9. Wyszyńska Nikola
10. Radziszewska Oliwia
11. Derlicka Jagna
12. Dziedzic Zuzanna
13. Ochmańska Julia

CZWARTEK, godz. 16.00 – 17.30 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Deluga Alicja
2. Depta Malwina
3. Gajc Sandra
4. Kowalik Gabriela
5. Elward Anna
6. Kochański Mateusz
7. Kujanek Aleksander
8. Obrębska Marta
9. Pogorzelska Amelia
10. Bieżuński Kacper

CZWARTEK, godz. 17.45 – 19.30 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Andrzejewska Amelia
2. Ciach Dominika
3. Gajc Julia (12 lat)
4. Jagielska Nikola
5. Galanty Natalia
6. Mróz Maja
7. Paprocka Maja
8. Rutka Aleksandra
9. Sobotka Wiktoria
10. Trzcińska Jagoda
11. Zabielska Magdalena

PIĄTEK, godz. 16.00 – 17.00 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Bil Aleksandra
2. Bil Mikołaj
3. Czajka Klara
4. Gajda Michalina
5. Kulesza Filip
6. Kanownik Alicja
7. Kołodziejska Zofia
8. Ogrodowczyk Antonina
9. Owsiejko Gabriela
10. Pogorzelska Adriana
11. Tryc Julia

PIĄTEK, godz. 17.30 – 19.30 (instruktor: Irena Filipowicz)

1. Bućko Zuzanna
2. Dymecka Sylwia
3. Jankowska Olga
4. Jarosz Maria
5. Korpikiewicz Zuzanna
6. Kupczyk Alicja
7. Mróz Nikola
8. Pieniążek Maja
9. Pułaska Karolina
10. Reluga Aurelia

SOBOTA, godz. 9.00-11.00 (instruktor: Joanna Paprocka)

1. Świadkowska Weronika
2. Dubniak Natalia
3. Urbanowska Zuzanna
4. Zaręba Anna
5. Filipowicz Matylda
6. Kamiński Amadeusz
7. Kucharczyk Blanka
8. Zając Maja
9. Wielgolaska Karolina
10. Grabowska Marika
11. Wyszyńska Maja
12. Falba Liliana

SOBOTA, godz. 11.00-13.00 (instruktor: Joanna Paprocka)

1. Owsiejko Julia
2. Kwiatkowska Aleksandra
3. Niziński Filip
4. Rozborska Alicja
5. Trociewicz Alicja
6. Wyszyńska Natalia
7. Kurpiewska Jagoda
8. Urbanowska Julia
9. Sobotka Natalia

SOBOTA, godz. 13.00-15.00 (instruktor: Joanna Paprocka)

1. Lewandowska Patrycja
2. Szymańczuk Jowita
3. Szapkiewicz Oliwia
4. Marciniak Julia
5. Gudanis Julia
6. Godlewska Maja
7. Godlewska Gabriela
8. Zglec Maja
9. Kuczyńska Martyna
10. Zawadzka Maja

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wyszkow.pl/

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych



© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14