Komunikaty

Listy startowe grup tanecznych i rozkład zajęć Studia Piosenki na rok szkolny 2017/2018

Data umieszczenia:

START 1 ŚRODA 16.00-17.00
ZAJĘCIA NA SALI WIDOWISKOWEJ WOK ,,HUTNIK”
PIERWSZE ZAJĘCIA 13.09

1. GÓRSKA ANNA
2. BREJNAK ZOFIA
3. ZEMŁO HANNA
4. SKWARA KAJA
5. TYMIŃSKA LENA
6. DĄBROWSKA ZOSIA
7. CZEMBROWSKA LILIANA
8. APELSKA BLANKA
9. BURACZEWSKA ZUZIA
10. RZEPCZYŃSKA HELENA
11. BRODA LENA
12. KOWALSKA POLA
13. CHMIELEWSKA APOLONIA
14. ŚLUBOWSKA KLAUDIA
15. CHMIEL WIKTORIA

START 2 WTOREK 16.00-17.00
ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ W GIMNAZJUM NR 2 (UL. SOWIŃSKIEGO 55)
PIERWSZE ZAJĘCIA 12.09

1. BŁOŃSKA MARCELINA
2. FALBA ZOSIA
3. KOŹNIEWSKA JULIA
4. ZIELIŃSKA GABRIELA
5. PLESZCZYŃSKA NIKOLA
6. TCHÓRZEWSKA MARIA
7. MODZELAN POLA
8. KUCZYŃSKA ANITA
9. KILIAŃCZYK KORNELIA
10. ROJEK ANNA
11. WACHOWICZ EWA
12. WYSZYŃSKA DOMINIKA
13. ZDZIARSTEK JULIA
14. FIJAŁKOWSKA SARA
15. SIENKIEWICZ LENA
16. ANTONINA STROŃSKA
17. MÓRAWSKA JAGODA
18. PYŚK ALEKSANDRA MARIA


START 3 WTOREK 17.00-18.00
ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ W GIMNAZJUM NR 2 (UL. SOWIŃSKIEGO 55)
PIERWSZE ZAJĘCIA 12.09

1. BEREDA OLIWIA
2. ŚLUBOWSKA WIKTORIA
3. ŚLUBOWSKA WERONIKA
4. GODLEŚ WIKTORIA
5. KOSTRZEWA MARIA (PROSIMY O KONTAKT)
6. KACZYŃSKA KAMILA
7. WIELGOLEWSKA ZOFIA
8. WIELGOLEWSKA NATALIA
9. FALBA ANNA
10. GRABOWSKA DOROTA
11. IWAŃSKA LENA
12. SUPLICKA WIKTORIA
13. WIELĄDEK LAURA
14. SZYMAŃSKA IZABELA
15. TUREK NATASHA
16. JAŁOSZEWSKA KATARZYNA
17. WIKTORIA BALA
18. SKOCZEŃ JULIA
19. MAJA NIEMIRA
20. JAKUBCZAK OLIWIA
21. PRZYBYŁOWSKA AMELIA
22. OWSIANKA MARTA

START 4 WTOREK 18.00-19.30
ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ W GIMNAZJUM NR 2 (UL. SOWIŃSKIEGO 55)
PIERWSZE ZAJĘCIA 12.09

1. POGORZELSKA MAGDALENA
2. MAKRZANOWSKA MARIA
3. OPAT WIKTORIA
4. SKRZECZ JULIA
5. ZEMŁO LENA
6. NANOWSKA JULIA
7. TUREK LENA
8. SOKOŁOWSKA JOANNA
9. SKWARA POLA
10. DOBRZYŃSKA NATALIA
11. STAŃCZAK KAROLINA
12. BULIK KINGA
13. BULIK NIKOLA
14. BUDNICKA LENA
15. BORCZON MAGDALENA
16. KRUSZEWSKA WIKTORIA
17. NOWAK LAURA
18. KURBIEL AMELIA

START 5 CZWARTEK 16.00-17.30
ZAJĘCIA NA SALI WIDOWISKOWEJ WOK ,,HUTNIK”
PIERWSZE ZAJĘCIA 14.09

1. BAŁABUCH ANNA
2. KAPSA OLIWIA
3. RUTKA PATRYCJA
4. SKOWROŃSKA ALEKSANDRA
5. GRZYWACZ ANNA
6. MAŁECKA ALEKSANDRA
7. KILIAŃCZYK WIKTORIA
8. PICH ZOFIA
9. PIOTROWSKA MARTA
10. DZIADAK WIKTORIA
11. PRZYGODZKA JULITA
12. ĆWIK JULIA
13. MŁYNARSKA MARIA
14. WILCZEK ANNA
15. KILIAŃSKA MAJA
16. JOŃCZYK ALICJA
17. GAŁĄZKA WIKTORIA
18. OWSIANKA KAMILA
19. SZOSTEK MAJA
20. TOLAK OLIWIA
21. SŁOMIANA GABRIELA

GRUPA III PONIEDZIAŁEK 16.00-18.00
PIERWSZE ZAJĘCIA 11.09.
(ZEBRANIE RODZICÓW 15.30)

1. OSIŃSKA NATALIA
2. RAKOWIECKA NATALIA
3. POTĘGA WIKTORIA
4. ŁACHACKA JOANNA
5. TOPOLEWSKA JOANNA
6. GETKA LILIANA

Foto


LISTA SŁUCHACZY, ROZPOCZYNAJĄCYCH ZAJĘCIA 1 STYCZNIA 2018:

1. WIKTORIA BEDNARCZYK
2. JULIA BANASZEK
3. ZAKRZEWSKA MAJA
4. KOSEWSKA LAURA
5. JÓŹWIK IZABELA
6. JOANNA ŁACHACKA
7. MAKSYMILIAN MAŁECKI
8. OSTROWSKI RAFAŁ
9. KAMIL STOKARSKI
10. WERONIKA JAKUBCZAK
11. MAŁGORZATA SŁOTA
12. KINGA HOROSZCZUK
13. MAGDALENA FAJST
14. AMELIA WITECKA
15. JUSTYNA TOPOLEWSKA
16. OLIWIA JASTRZĘBSKA
17. MAJA ŻOŁĘDOWSKA

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wyszkow.pl/

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych



© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14