Sobota z Garfieldem na Dzień Dziecka

Data: 04.06.2024 r., godz. 10.00    47
1 czerwca najmłodsi mogli wybrać się na film do Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”, a przy okazji „przemienić się” w koty. Malowanie twarzy było dla naszych gości dużą frajdą.

Przygotowaliśmy też kolorowanki, których bohaterem był oczywiście Garfield. Dziękujemy za wspólne świętowanie, a wszystkim dzieciom (niezależnie od wieku) życzymy wielu radosnych, szczęśliwych, beztroskich chwil.

 

Dzień Dziecka z Garfieldem
Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 1, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 2, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 3, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 4, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 5, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 6, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 7, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 8, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 9, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 10, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 11, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 12, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 13, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 14, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 15, Dzień Dziecka z Garfieldem, foto nr 16,